Aktualności

Aplikacja „Moja Komenda” – to łatwy i darmowy sposób na kontakt z dzielnicowym

Data publikacji 10.11.2023

Aplikacja „Moja Komenda” to mobilny przewodnik po jednostkach Policji przygotowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dzięki aplikacji można w prosty sposób odnaleźć najbliższą jednostkę, a następnie sprawdzić, jak najszybciej do niej trafić. Usługa zawiera również bazę wszystkich dzielnicowych oraz umożliwia ich odszukanie. Zachęcamy do korzystania z aplikacji, która w łatwy i darmowy sposób pozwala na nawiązanie kontakt z Policją i dzielnicowymi.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.
 
Aplikacja „Moja Komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji.

Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym. Usługa jest bezpłatna.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji „Moja Komenda”, to kontakt z policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki.

Powrót na górę strony