Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci legionowskiej komendy wzięli udział w Dniu Otwartym Centrum Szkolenia Policji pn. "Policjanci-Dzieciom"

Data publikacji 01.06.2023

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Legionowie po raz kolejny zostali zaproszeni do udziału w Dniu Otwartym Centrum Szkolenia Policji. Wydarzenia pn. „Policjanci-Dzieciom” CSP, odwiedziło nas ponad 2 tysiące osób. Na uczestników czekały pokazy konkursy i stoiska promocyjne, również to wystawione przez legionowską komendę. Pogoda w tym roku również dopisała, nic więc dziwnego, że goście byli zachwyceni.

Przy słonecznej pogodzie, już od rana witaliśmy tłumy przybyłe na Dzień Otwarty Centrum Szkolenia Policji. Czekały na nie atrakcje przygotowane przez CSP, a także inne podmioty, w tym Komendę Powiatową Policji w Legionowie. Na stoiskach na dzieci czekały materiały edukacyjne i konkursy, a także prezentacje sprzętu specjalistycznego. Można było zobaczyć sprzęt i wyposażenie nie tylko to wykorzystywane przez Policję, ale także inne służby, które na co dzień dbają o bezpieczeństwo.
Pokazy z zakresu ratownictwa drogowego, sprawności użytkowej koni i psów służbowych, ewakuacji VIP a także umiejętności policyjnych motocyklistów wzbudzały duże emocje nie tylko u najmłodszych. Dzień Otwarty w CSP był również doskonałą okazją do tego, aby tuż przed rozpoczynającymi się wakacjami przypomnieć dzieciom podstawowe zasady szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Powrót na górę strony