Aktualności

Kryminalni "namierzyli" poszukiwanego listem gończy

Data publikacji 23.01.2023

Policjanci zespołu ds. poszukiwań z legionowskiej komendy zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym celem tymczasowego aresztowania. Zgodnie z dyspozycją Prokuratury został przewieziony do aresztu śledczego.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.
Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 46-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Prokuratura Rejonowa Radom Wschód w Radomiu wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. 46-latek ukrywał się w jednym z domów na terenie powiatu wołomińskiego.
Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji, a następnie godnie z dyspozycją Prokuratury trafił do aresztu śledczego w celu tymczasowego aresztowania.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony