Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozory za usiłowanie kardzieży mercedesa

Data publikacji 28.01.2019

Policjanci zajmujący się przestępstwami samochodowymi w wyniku przeprowadzonych ustaleń i sprawdzeń oraz pozyskanych operacyjnie informacji zatrzymali dwóch mężczyzn. Mieli oni bezpośredni związek z usiłowaniem kradzieży mercedesa. 20-letni Bartosz Ś. i 19-letni Norbert P. usłyszeli już zarzut. Prokurator zastosował wobec obu mężczyzn dozór policyjny.

Policjanci wydziału kryminalnego analizowali sprawę dotyczącą usiłowania kradzieży mercedesa z jednej z ulic w Legionowie.

Funkcjonariusze wykorzystali dostępne metody pracy operacyjnej, zebrali niezbędne informacje i dokonali sprawdzeń. Na podstawie zebranego materiału ustalili dwóch mężczyzn, którzy mogli mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Dowiedzieli się również, gdzie mogli przebywać.

Kilka dniu temu  Bartosz Ś. i Norbert  P. wpadli w ręce legionowskich kryminalnych. Mężczyźni nie kryli swojego zdziwienia w trakcie zatrzymania.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanym zarzutu. Obaj odpowiedzą za usiłowanie kradzieży mercedesa. Decyzją prokuratury 19-latek i 20-latek trafili pod policyjny dozór.

js

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 1.91 MB)

Powrót na górę strony