Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przekroczył prędkość o 99 km/h i stracił prawo jazdy

Data publikacji 13.04.2016

Policjanci legionowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobowego nissana, którego kierowca w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 99 km/h. Młodemu kierowcy z Warszawy mundurowi zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące. Pomimo licznych apeli o rozwagę i ostrożność na drodze, w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy lekceważą i nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego.

W minioną sobotę po godz. 22 w Wierzbicy na ul. Wyszkowskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego nissana, którego 19-letni kierowca w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 99 km/h. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące. Jak się okazało 19-latek uprawnienia do kierowania pojazdami zdobył w lipcu 2015 roku.

Policjanci bacznie obserwują kierowców, którzy rażąco łamią przepisy mające wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach. Apelujemy o rozwagę i rozsądek! Zdejmij nogę z gazu! Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

ek

Powrót na górę strony