Aktualności

Kryminalni z Serocka namierzyli złodzieja oraz odzyskali skradziony rower

Data publikacji 08.07.2024

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże roweru i sprzętu wędkarskiego. Kryminalni odzyskali skradziony jednoślad wart 1500 złotych. Teraz 46-letni mieszkaniec Warszawy za swój czyn odpowie przed sądem. Za kradzież mienia kodeks karny przewiduję kare do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło1 lipca br. w godzinach nocny, w garażu podziemnym jednego z bloków na terenie miasta. Łupem sprawcy padł rower oraz sprzęt wędkarski łącznej wartości 2700 złotych. Sprawca wykorzystał fakt, iż przedmioty nie były odpowiednio zabezpieczone.

Sprawą zajęli się kryminalni z miejscowego komisariatu. Po analizie monitoringu mieli oni wizerunek sprawcy. Na podstawie zebranych informacji policjanci wytypowali osobę mogącą mieć związek z tym zdarzeniem. W czwartek na terenie Warszawy namierzyli i zatrzymali 46-latka. Policjanci odzyskali również skradziony rower, który złodziej sprzedał na lokalnym bazarku. 

Mieszkaniec stolicy usłyszał zarzut dotyczący kradzieży cudzej rzeczy, za co kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony