Aktualności

Zapraszamy mieszkańców gminy Wieliszew na debatę społeczną

Data publikacji 25.06.2024

Zapraszamy mieszkańców gminy Wieliszew na debatę społeczną, która odbędzie się 26 czerwca 2024 roku w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Wieliszewie ul. Niepodległości 1. Najpierw w godz. 16:00 – 16:15 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie w godz. 16:30 – 17:30 odbędzie się debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy Wieliszew. Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, zagrożenie przestępczością oszustw i kradzieży.

Debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Zapraszamy mieszkańców gminy Wieliszew do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 26 czerwca 2024 roku w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Wieliszewie ul. Niepodległości 1. Najpierw w godz. 16:00 – 16:15 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie w godz. 16:30 – 17:30 odbędzie się debata inicjująca poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy Wieliszew. 

Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, zagrożenie przestępczością oszustw i kradzieży, a także problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych.

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.
Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania.

 

HARMONOGRAM SPOTKANIA:
godz. 16:00 – 16:15 - debata społeczna ewaluacyjna
godz. 16:15 – 16:30 - przerwa
godz. 16:30 – 17:30 - debata społeczna inicjująca
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony