Aktualności

Z mefedronem w kieszeni

Data publikacji 04.06.2024

W ręce policjantów wpadł mężczyzna posiadający środki odurzające. Przy 22-latku mundurowi ujawnili mefedron. Mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego usłyszał już zarzut za posiadanie narkotyków. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Za ten czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Patrolowcy z jabłonowskiego komisariatu zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych podczas nocnej kontroli drogowej z piątku na sobotę w Chotomowie. Stan trzeźwości kierowcy oraz dokumenty nie budziły zastrzeżeń, jednak młody człowiek był bardzo zdenerwowany.  Podczas kontroli osobistej, stróże prawa, w kieszeni spodni 22-latka ujawnili woreczek z biały proszkiem. Zabezpieczona substancja została poddana badaniu, które potwierdziło, że jest to mefedron. 

Mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po zabraniu materiału dowodowego śledczy z Jabłonny przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony