Aktualności

Wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Jabłonnie

Data publikacji 03.06.2024

W piątek Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie mł. insp. Michał Jabłoński wręczył kom. Małgorzacie Młynarskiej rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Jabłonnie. Komisarz Młynarska poprzednio zajmowała stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Nasielsku. Nowa Pani Komendant podziękowała za zaufanie oraz zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby sprostać powierzonym jej zadaniom.

Od piątku Komendantem Komisariatu Policji w Jabłonnie jest kom. Małgorzata Młynarska. Rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Jabłonnie otrzymała z rąk Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie mł. insp. Michała Jabłońskiego, który wyraził przekonanie, że dzięki cechom i doświadczeniu, jakie posiada kom. Młynarska z pewnością sprosta powierzonym jej zadaniom.

Kom. Małgorzata Młynarska służbę w Policji pełni od 2005 roku. Od początku swojej służby związana była z powiatem nowodworskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała pełniąc służbę na różnych stanowiskach zarówno wykonawczych, jak i kierowniczych. Od marca 2021 zajmowała stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Nasielsku.

Pani Komendant podziękowała za zaufanie, jakim została obdarzona przez przełożonych i powiedziała, że dołoży wszelkich starań, aby wszystkim w jednostce pracowało się dobrze, a mieszkańcom gminy Jabłonna żyło się bezpiecznie.

Pani kom. Małgorzacie Młynarskiej serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych.
 

Powrót na górę strony