Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Planowany protest rolników przyniesie utrudnienia na drogach powiatu legionowskiego

Data publikacji 09.02.2024

Dzisiaj mieszkańcy powiatu legionowskiego muszą być przygotowani na planowany protest rolników. To wydarzenie może przynieść pewne utrudnienia na drogach miasta i powiatu legionowskiego. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras oraz unikania podróży, gdy nie jest to konieczne.

Policjanci z legionowskiej jednostki informują, że dzisiaj (9 lutego br.) odbędzie się planowany protest rolników, który może przynieść czasowe utrudnienia na drogach miasta i powiatu legionowskiego. Wyruszając w drogę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu, albo znaleźć drogi alternatywne.

Rozpoczęcie protestu planowane jest o godz. 10.00 w miejscowości Kacice (powiat pułtuski). Następnie przejazd drogą krajową 61 w kierunku Serocka. Kolejno przez Wierzbicę i Serock (ul. Pułtuska i Zakroczymska). Powrót na drogę krajową 61 (obwodnica) i przejazd do miejscowości Jabłonna, gdzie na skrzyżowaniu ulic Zegrzyńska z Akademijną protestujący zawrócą i tą samą trasą powrócą do miejscowości Kacice. Zakończenie protestu przewidziane jest na godz. 16.00.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

Zachęcamy również do monitorowania lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją panującą tego dnia na drogach powiatu.
kom. Justyna Stopińska/JW

Powrót na górę strony