Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Kreci mnie bezpieczeństwo nad wodą" z legionowskim WOPR

Data publikacji 11.08.2023

Plaża, woda i motorówka WOPR, w takiej scenerii odbyło się spotkanie podkom. Agaty Halickiej, sierż. sztab. Marcina Kochmana oraz ratownika WOPR z dziećmi na terenie plaży w Wieliszewie. Plażowicze mieli okazję wziąć udział w pogadance dotyczącej bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, a w szczególności nad wodą, a także obejrzeć sprzęt, na którym poruszają się wodniaki podczas ratowania życia.

W pierwszy lipcowy weekend podkom. Agata Halicka, sierż. sztab. Marcin Kochman z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie oraz ratownik legionowskiego WOPRu zorganizowali spotkanie z osobami wypoczywającymi na terenie plaży w Wieliszewie.

Podczas spotkania rozmawiano o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacji, a w szczególności nad wodą. Funkcjonariusze przypominali również o spotkaniach z osobami obcymi i przestrzegali przed spożywaniem alkoholu podczas wypoczynku nad wodą. Na koniec najmłodsi otrzymali opaski niezgubki oraz książeczki „Bezpieczna woda”.  Wszyscy mogli obejrzeć motorówkę WOPR.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” i podczas której  promowany był konkurs plastyczno – filmowy ”Artystyczny przeWodnik”.

 

podkom.  Agata Halicka/ea

Film dzialania.mp4

Pobierz plik dzialania.mp4 (format mp4 - rozmiar 41.48 MB)

Powrót na górę strony