Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziej rowerów w rękach kryminalnych

Data publikacji 02.06.2023

Wytężona praca kryminalnych z Legionowa doprowadziła do zatrzymania 59-letniego mężczyzny odpowiedzialnego za kradzieże rowerów z terenu miasta. Przy mężczyźnie podczas zatrzymania zabezpieczono cęgi do cięcia metalu oraz odzyskano jeden ze skradzionych rowerów.

7 czynów polegających na kradzieży rowerów udowodnili 59-letniemu mężczyźnie policjanci z legionowskiej komendy. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego, chwilę po tym jak ukradł kolejny jednoślad z terenu miasta.
Funkcjonariusze zabezpieczyli przy 59- latku cęgi do cięcia metalu oraz odzyskali skradziony rower. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 
Analiza prowadzonych postępowań wykazała, że 59-latek jest odpowiedzialny za nie tylko za kradzież już odzyskanego przez policjantów roweru. Śledczy udowodnili mężczyźnie, iż w ostaniem czasie dokonał zaboru łącznie 7 jednośladów z terenu Legionowa.
Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wyjaśnił również, iż skradzione rowery sprzedawał przypadkowym osobom. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony