Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny instynkt znów ich nie zawiódł

Data publikacji 18.05.2023

Kryminalni zatrzymali kolejną osobę z narkotykami. 39-latek na widok policyjnej odznaki próbował pozbyć się zabronionych substancji wyrzucając ją w zarośla. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, a mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzuty za ich posiadanie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci wydziału kryminalnego kontrolowali miejsca, gdzie według ich wiedzy mogą znajdować się osoby posiadające środki odurzające. W pewnym momencie, w okolicy jednego z parków w Legionowie, zauważyli znanego im z wcześniejszych zatrzymań mężczyznę, który powiązany był z przestępczością narkotykową. Postanowili do wylegitymować i sprawdzić czy i tym razem nie posiada przy sobie substancji zabronionych. Instynkt ich nie zawiódł. Kiedy 39-latek zobaczył policyjna odznakę wyciągnął z kieszeni foliowe zawiniątko i odrzucił w pobliskie krzaki. 
Stróże prawa zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli odrzucona substancje. Wykonane w komendzie badania potwierdziły, że jest to amfetamina o wadze 10 gramów. W miejscu zamieszkania 39-latka policjanci ujawnili również niewielkie ilości mefedronu.
Dziś mieszkaniec powiatu usłyszy zarzuty posiadanie środków odurzających Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony