Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomylił radiowóz z taksówką

Data publikacji 31.03.2023

41- letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego pomylił radiowóz z taksówką, ale nie za to trafił do Zakładu Karnego. Mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi.

Codzienne, wręcz rutynowe policyjne czynności nieoczekiwanie przerodziły się w nietypową interwencję. W poniedziałkowy poranek, funkcjonariusze legionowskiej patrolówki, na przystanku autobusowym,  zauważyli mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną.  Podróżnik widząc podjeżdżający radiowóz uznał, że jest to taksówka, którą zamawiał i próbował wsiąść do pojazdu. Gapowicz szybko zorientował się, że wsiadł do niewłaściwego auta, gdyż podczas legitymowania dwukrotnie wprowadzał funkcjonariuszy w błąd na temat swoich danych osobowych.

Po przewiezieniu 41- latka do komendy w Legionowie szybko okazało się, że mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego jest poszukiwany trzema listami gończymi na blisko rok pozbawienia wolności.

Zanim jednak  mężczyzna trafił do Zakładu Karnego wcześniej został ukarany mandatem karnym za wprowadzenie w błąd funkcjonariuszy Policji co do swoich danych osobowych.

podkom. Agata Halicka

Powrót na górę strony