Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał z uszkodzonym kołem, okazał się być poszukiwany, a przy sobie miał narkotyki

Data publikacji 24.03.2023

W ręce policjantów z legionowskiej drogówki wpadł 35-latek poszukiwany przez prokuraturę. Mężczyzna zwrócił uwagę mundurowych, gdyż kierował bmw z uszkodzoną oponą. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy nim narkotyki.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, podczas jednej z nocnych służb na terenie miast, zwrócili uwagę na poruszające się z włączonymi światłami awaryjnymi bmw. Kiedy mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli okazało się, że jedna z opon jest uszkodzona i auto nie powinno w ogóle znajdować się w ruchu.
Kiedy funkcjonariusze sprawdzili 35-latka w policyjnej bazie okazało się, iż jest on poszukiwany listem gończym wydanym przez warszawską prokuraturę, celem tymczasowego aresztowania. Mieszkaniec powiatu legionowskiego został zatrzymany i przewieziony do komendy.
To nie był jednak koniec jego kłopotów. Podczas przeszukania mundurowi przy 35-latku ujawnili biały proszek i susz koloru brunatnego. Wstępne badanie narkotesterem wskazało na metamfetaminę oraz marihuanę o łącznej wadze ponad 5 gramów.
38-latek już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Jednak na jego decyzję mężczyzna poczeka za kratami więzienia, gdzie trafił prosto z legionowskiej komendy.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony