Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Był poszukiwany, a w bucie ukrywał narkotyki

Data publikacji 19.01.2023

Policjanci zespołu patrolowo - interwencyjnego serockiego komisariatu zatrzymali 37-latka, który był poszukiwany oraz posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a następnie w policyjnym konwoju został przewieziony do placówki penitencjarnej, gdzie spędzi ponad rok.

W nocy z wtorku na środę seroccy mundurowi, patrolując jedno z osiedli na terenie gminy, zwrócili uwagę na zaparkowany samochód, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Policjanci postanowili ich wylegitymować. Jeden z pasażerów zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Już po chwili policjanci zrozumieli dlaczego. Z policyjnej bazy otrzymali oni bowiem informację, iż mieszkaniec powiatu wołomińskiego jest poszukiwany. Zgodnie z dyspozycją wymiaru sprawiedliwości 37- latek ma do odbycia karę 480 dni pozbawienia wolności za nie alimentację oraz oszustwo.
Ponadto mężczyzna w bucie próbował ukryć przed policjantami środki odurzające. Badanie narkotesterm wskazało na mefedron.
37-latek trafił do policyjnego aresztu. Rano mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasadzoną karę pozbawienia wolności.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony