Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy mieszkańców gminy Nieporęt na debatę

Data publikacji 05.12.2022

Zapraszamy mieszkańców gminy Nieporęt na debatę społeczną. Debata odbędzie się 6 grudnia 2022 roku o godz. 16.30 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Radzymińskiej przy ul. Szkolnej 81.

Debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.
Zapraszamy mieszkańców gminy Nieporęt do aktywnego udziału w debacie poświęconej poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy, która odbędzie się 6 grudnia 2022 roku o godz. 16.30 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Radzymińskiej ul. Szkolna 81.
Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, bezpieczeństwo seniorów, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, a także problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych.
Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.
Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania.

 

Powrót na górę strony