Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ŻYCZENIA I PODZIĘKOWANIA Z OKAZJI DNIA SŁUŻBY CYWILNEJ

Data publikacji 11.11.2022

10 listopada br. w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie odbyła się uroczystość z okazji przypadającego 11 listopada Dnia Służby Cywilnej. Z tej okazji podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożył pracownikom Komendant Powiatowy Policji w Legionowie nadkom. Krzysztof Pijanowski.

Dzień, w którym przypada Święto Służby Cywilnej - 11 listopada nie jest przypadkowy. To symboliczna data odzyskania niepodległości w 1918 roku. Ten dzień przypomina nam również, że Polska zaczęła odbudowę demokratycznej struktury państwowości. Zaczęła ją właśnie od administracji. Działalność służby cywilnej była pierwszym sygnałem, że ,,Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa".
Święto Służby Cywilnej jest szczególną okazją do podziękowania wszystkim, którzy przyczyniają się do lepszej pracy urzędów administracji państwowej, bowiem bez istnienia rzetelnego i profesjonalnego korpusu służby cywilnej nie mogłoby funkcjonować żadne silne i stabilne państwo.
Podczas uroczystego spotkania, Komendant Powiatowy Policji w Legionowie nadkom. Krzysztof Pijanowski  wraz ze swoimi Zastępcami nadkom. Januszem Sochockim i kom. Piotrem Czarneckim, złożył pracownikom korpusu serdeczne podziękowania za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków.
Pan Komendant podkreślił, że bez pracowników cywilnych, nie byłoby możliwe właściwe funkcjonowanie Naszej komendy. Wszystkim zgromadzonym życzył wielu lat w zdrowiu, satysfakcji 
z wykonywanych obowiązków i zadań służbowych oraz spełnienia marzeń i planów zawodowych, osobistych, a także rodzinnych.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony