Aktualności

Poszukiwał go sąd i trzy prokuratury

Data publikacji 15.09.2022

Mundurowi z Legionowa podczas czynności legitymowania zatrzymali 32-latka poszukiwanego sąd i prokuratur. Mężczyzna na swoim koncie ma przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. W więzieniu spędzi najbliższe 4 miesiące.

Do zatrzymania 32-latka doszło kilka dni temu na jednej z ulic w Legionowie. Podczas czynności legitymowania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym wydanym przez prokuraturę w Przemyślu oraz nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkaniec powiatu przemyskiego jest również w zainteresowaniu Prokuratury Rejonowej w Poznaniu i Warszawie, które to wydały postanowienia o ustaleniu jego miejsca pobytu w celu wykonania czynności prawnych. Tak duże zainteresowanie 32-latkiem przez wymiar sprawiedliwości spowodowane był przestępstwem nie alimentacji, którego się dopuścił.
Niestety poszukiwania to nie jedyny problem 32-latka, gdyż w momencie zatrzymania mundurowi w portfelu mężczyzny ujawnili susz roślinny. Tester potwierdził, iż jest to marihuana.
Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące. Przed sądem odpowie również za posiadanie środków odurzających.
kom. Justyna Stopińska

Powrót na górę strony