Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z Wesołymi Smokami w legionowskim WOPR

Zegrzyńska plaża, woda i motorówka WOPR, w takiej scenerii odbyło się spotkanie mł. asp. Agaty Halickiej z legionowskiej komendy z dziećmi z przedszkola Wesoły Smok. Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w pogadance dotyczącej bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, w szczególności nad wodą, a także obejrzeć sprzęt, na którym poruszają się wodniacy podczas ratowania życia.

W środę mł. asp. Agata Halicka- profilaktyk z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie wraz z pracownikami legionowskiego WOPR-u zorganizowali wycieczkę dla z dzieci z przedszkola Wesoły Smok.

Spotkanie z najmłodszymi odbyło się na terenie legionowskiego WOPRU, gdzie rozmawiano o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacji, a w szczególności nad wodą. Funkcjonariuszka przypomniała również o spotkaniach z osobami obcymi jak i ze zwierzętami. Na koniec wszyscy mogli obejrzeć policyjny radiowóz i motorówki WOPR.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”  podczas której promowany był konkurs plastyczno – filmowy ”Artystyczny przeWodnik”.

mł. asp. Agata Halicka/g.p

  • Spotkanie z Wesołymi Smokami
    Spotkanie z Wesołymi Smokami
  • Spotkanie z Wesołymi Smokami
    Spotkanie z Wesołymi Smokami
  • Spotkanie z Wesołymi Smokami
    Spotkanie z Wesołymi Smokami
Powrót na górę strony