Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

NN MĘŻCZYZNA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 22 kwietnia 2018 roku przy ul. Brzozowej w miejscowości Łajski. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 22 kwietnia 2018 roku przy ul. Brzozowej w miejscowości Łajski. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis mężczyzny: wiek: to 52,5 +/- 9,5 lat, wzrost: 171 +/- 6 cm, waga ok. 66kg,   Charakterystyczna cecha to złamany nos o szerokiej nasadzie przekrzywiony lekko w lewą stronę oraz bezzębność. Mężczyzna prawdopodobnie prowadził nieustabilizowane życie i nie odżywiał się regularnie.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Legionowie tel. (22) 774- 27-77 lub z najbliższą jednostką Policji.

mł. asp. Agata Halicka

 

  • wizerunek nn. mężczyzny odtworzony metodą rekonstrukcji twarzy
  • wizerunek nn. mężczyzny odtworzony metodą rekonstrukcji twarzy
  • wizerunek nn. mężczyzny odtworzony metodą rekonstrukcji twarzy
Powrót na górę strony