Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Daleko nie odjechał – zatrzymali go policjanci z Nieporętu

Data publikacji 16.07.2021

Zaledwie kilku minut potrzebowali nieporęccy policjanci na odzyskanie roweru i zatrzymanie osoby podejrzewanej o jego kradzież. 26-latek wpadł w ręce mundurowych chwilę po tym, jak ukradł rower pozostawiony pod sklepem. Mężczyzna już usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę, kilka minut po godz.10.00 dyżurny z komisariatu w Nieporęcie został powiadomiony o kradzieży roweru spod sklepu w Stanisławowie Pierwszym. Pokrzywdzona szczegółowo opisała utracony jednoślad. We wskazany rejon skierowany został dzielnicowy wraz z policjantem zespołu patrolowo – interwencyjnego.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania roweru. Po kilku minutach policjanci zauważyli mężczyznę, który jechał jednośladem wyglądem odpowiadającemu temu skradzionemu chwilę wcześniej. Stróże prawa natychmiast zatrzymali 26-latka, a pokrzywdzona rozpoznała swój rower.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut kradzież, do którego się przyznał i teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska/mg

Powrót na górę strony