Dzielnicowy rejonu nr IX w Nieporęcie

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy Rejonu nr IX

Data publikacji 10.06.2016

aspirant sztabowy Marek Balcerzak, tel.: 22 774-87-67, 600 997 256, adres email: dzielnicowy.nieporet9@ksp.policja.gov.pl Komisariat Policji w Nieporęcie ul. Wojska Polskiego 3

UWAGA - podany adres e-mail ułatwi Państwu kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów prawa. Dzielnicowy odbiera pocztę i służbowy telefon komórkowy w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki proszę dzwonić pod nr telefonu 997, 112 lub do dyżurnego KPP w Legionowie pod nr (22) 774-27-77.

Priorytet w służbie dzielnicowego:

Plan Działania Priorytetowego dzielnicowego obejmuje miejscowość Izabelin, ul. Szkolna 1,  gdzie w rejonie Szkoły Podstawowej im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie dochodzi do nieprawidłowego parkowania pojazdów samochodowych (szczególnie w trakcie trwania roku szkolnego). Plan ma na celu również zapobieganie niszczeniu mienia na terenie przyległym do Szkoły Podstawowej poprzez nanoszenie napisów, uszkadzanie urządzeń infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.

Działania trwają w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2022 roku

Aleksandrów

Beniaminów

Białobrzegi

Izabelin

Nieporęt

Rynia

Wólka Radzymińska

Zegrze Południowe

Powrót na górę strony