Kierownictwo

Komendant Powiatowy Policji w Legionowie

nadkomisarz Krzysztof Pijanowski

Nadkomisarz Krzysztof Pijanowski urodził się 15 lipca 1972 roku w Makowie Mazowieckim. Ukończył Wydział Administracji w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. 

Pełni służbę w Policji od 20 sierpnia 1996 roku i od początku jest związany z legionowską komendą, gdzie pierwsze doświadczenia zdobywał w pionie prewencji. Od czerwca 1998 roku związany był z pionem prewencji komisariatu w Serocku, lecz już od września 2000 roku służył w ogniwie kryminalnym tej jednostki. Od roku 2006 był Kierownikiem Ogniwa Zespołu Kryminalnego serockiego komisariatu. Na początku grudnia 2009 roku został  Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Wieliszewie, a od sierpnia 2013 roku był  Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Serocku. Od stycznia 2018 roku służył na stanowisku Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego legionowskiej komendy.

Z dniem 10 września 2018 roku zostały mu powierzone obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie. W dniu 11 lutego 2019 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie. 

Od 5 lutego 2022 roku ma powierzone obowiązki służbowe na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie.

Od dnia 20 kwietnia 2022 powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie.

Odznaczony Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. 

 

Powrót na górę strony